Herzlich willkommen!

Die Dienstleistungen, die wir für Sie erbringen können, sind so vielfältig wie Ihre Anforderungen selbst.

Über uns

Über uns

Existenzgründung in Polen

Bei mir erhalten Existenzgründer, Start Ups und Freiberufler kompetente Beratung um von Anfang an alles in die richtigen Wege zu leiten...

Prüfen

Lohnbuchhaltung
in Polen

Damit Ihre Arbeitnehmer in Polen stets den korrekten Lohn ausgezahlt bekommen, übernehme ich mir der Lohnbuchhaltung die Abrechnung der Lohn und Gehaltszahlungen Ihres Unternehmens.

Mehr sehen

Steuererklärung

Ich übernehme für Sie alle notwendigen Aufgaben bei Ihrer Steuererklärung und berate Sie kompetent und persönlich, damit Sie langfristig Ihre Steuerbelastung minimieren.

Mehr sehen

Kontakt

Sie benötigen weitere Informationen oder sind sich nicht sicher, was Sie brauchen. Beschreiben Sie das Problem und senden Sie uns eine Nachricht nach durch...

Kontakt Formular

Biuro podatkowe BOHN

Polska wersja.

Zobacz

Copyright Kancelaria Podatkowa BOHN © 2015 | Erfüllung: Agencja Marketingowa Wrocław

Strona główna

Socjalista nie jest człowiekiem, lecz bydlęciem – człowiek bowiem różni się od zwierzęcia tym, że kieruje się Zasadami Moralnymi. A Czerwoni ich programowo nie przestrzegają. Nie ma problemów społecznych.

Jeżeli człowiek jest chory na grypę, jest to jego problem. Jak milion ludzi jest chorych na grypę, jest to milion indywidualnych problemów, a nie problem społeczny, do którego rozwiązania trzeba będzie zatrudnić 10 urzędników i wydać kilka milionów z kasy państwowej.

Kościół jednak nie tylko sprzedaje nadzieję: stanowi organizację przekonującą ludzi, że należy żyć przyzwoicie. Za to warto zapłacić. Inna sprawa, czy nie płacimy za dużo… Zbyt tłusty ksiądz to zazwyczaj zły ksiądz! Społeczeństwo polskie jest otumanione propagandą faszystowską, że tylko państwo powinno mieć monopol na broń.

Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć. Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje.