Kancelaria Podatkowa Nowa Ruda

Witamy serdecznie na stronie Kancelarii Podatkowej D&J Bohn.

Zajmujmy się tematyką rachunkowości oraz podatków i finansów od roku 1996. Wraz z biegiem lat zdobyliśmy głęboką wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj pozwala nam odpowiedzieć naszym kontrahentom na wszystkie kwestie gospodarcze, finansowe i podatkowe.

W naszej kancelarii podatkowej i biurze podatkowym kompleksowo świadczymy usługi zarówno dla osób fizycznych, spółek osobowych, jak i spółek kapitałowych.

Kancelaria podatkowa Nowa Ruda
Dorota Bohn

Konsultujemy się z naszymi Klientami, aby znaleźć drogę do sukcesu. W okresach dobrej koniunktury gospodarczej, ale także w sytuacjach kryzysowych. Głównym celem naszego biura podatkowego jest, aby nasi Klienci byli gospodarczo silni i niezależni.

Kompetentne doradztwo podatkowe, biznesowe i finansowe jest podstawą sukcesu ekonomicznego naszej kancelarii podatkowej oraz naszych Klientów. 

Cieszymy się na Państwa zapytania!

 

 

 

Kancelaria podatkowa Wrocław
Jessica Bohn

Naszymi atutami są:

Doświadczenie

Na rynku kancelarii podatkowych oraz biur rachunkowych działamy z sukcesem od ponad dekady. Skupiamy się głównie na działalności w takich miastach jak: Nowa Ruda i Wrocław.

Wykwalifikowany zespół

Nasz zespół budujemy w oparciu o osoby, które łączą wiedzę i kompetencje z zakresu ekonomii. Zadania realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Indywidualne Podejście

Wykraczamy poza standardy kancelarii podatkowych, informując o możliwych wariantach rozwiązań problemów księgowych, jak i podatkowych.

Bezpieczeństwo

W naszej kancelarii podatkowej szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie bezpieczeństwa i ochronę danych naszych Klientów.

Terminowość

Nasza kancelaria podatkowa wywiązuje się terminowo z powierzonych nam zadań. W naszym biurze rachunkowym wszystkie działania wykonywane są zawsze na czas.

Zaangażowanie

Klientom naszej kancelarii podatkowej poświęcamy tyle czasu, ile potrzeba do zrealizowania postawionych nam zadań. Jeszcze żaden klient nie opuścił naszego biura rachunkowego bez satysfakcjonującej go odpowiedzi.

Innowacyjność,Technologie

Nasza kancelaria podatkowa zapewnia wiodące rozwiązania w obszarze IT, hostingu aplikacji, usług w chmurze. Jesteśmy w czołówce biur rachunkowych jeśli chodzi o wdrażanie w/w usług.

Sprawdź oferowane przez nas usługi:

W ramach naszej działalności świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie:

Przekonaj się

 

Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000
Kancelaria podatkowa Nowa Ruda