Zwrot podatku z Niemiec

01 Przygotuj

  • kopie kart podatkowych Lohnsteuerbescheinigung LUB Lohnsteukarte
  • konto bankowe tylko w formie IBAN oraz BICcode(SWIFT)
  • uzupełnij załączone zaśw. UE/EOG(pola od 2 do 8) i wniosek do naczelnika, a nastpnie złóż go w swoim urzdzie skarbowym. W ciagu 7-14 dni otrzymasz z powrotem potwierdzone zaświadczenie

02 Wypełnij

Uzupełnij wymienione dokumenty. Jeżeli podatnik rozlicza się razem z małżonkiem trzeba wpisać również dane małżonki/a. Wykonaj kopię lub wydrukuj dla siebie dodatkowy egzemplarz zlecenia.

03 Odeślij

Podpisane dokumenty prześlij na adres:

KANCELARIA PODATKOWA D & J BOHN

UL.RADKOWSKA 8A

57-402 NOWA RUDA

O ile posiadasz, załącz kopie rachunków za paliwo, mieszkanie w Niemczech, składki ZUS w Polsce, kopie dowodu rejestracyjnego, zestawienie miejsc pracy na budowach - można je odliczyć od podatku, a tym samym zwiększyć zwrot!!!

04 Dokonaj opłaty

Ureguluj jednorazową należność w kwocie .................... (razy ilość wybranych lat) na rachunek bankowy:

.................................................... podając w tytule przelewu: imię i nazwisko.

05 Gotowe

Realizacja usługi nastąpi po otrzymaniu wpłaty i dokumentów. Poinformujemy Cię o tym mailem lub telefonicznie. Jeśli po naszej analizie okaże się, że nie otrzymasz maksymalnego zwrotu, poprosimy o dodatkowe dokumenty lub zwrócimy opłatę. Po okresie kilku miesięcy od złożenia wniosku w Niemczech, otrzymasz z urzędu decyzję o zwrocie podatku tzw. STEUERBESCHEID oraz pieniądze na podane konto.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, to zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej kancelarii podatkowej takich jak: doradztwo podatkowe, księgowość lub kadry i płace.

Kontakt: 

tel; +48502097701

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Chcesz odzyskać podatek z Niemiec? To proste, nie musisz nawet wychodzić z domu!

Wypełnij formularz zamieszczony poniżej, a my oddzwonimy, pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności i odzyskamy dla Ciebie maksymalny zwrot podatku!

Formularz kontaktowy

Pobierz dokumenty niezbędne do rozliczenia rocznego:

 

Sprawdź oferowane przez nas usługi:

W ramach naszej działalności świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie:

Przekonaj się

 

Kancelaria podatkowa Nowa Ruda